top of page

Merhabalar,

 

Erasaz olarak, YOUTUBE kanalımız üzerinden yapacağımız tüm çekilişlerde geçerli olmak üzere, çekiliş kurallarımız aşağıdadır.

 

– Çekilişe katılmak için “@erasaz” Erasaz instagram hesabını takip ediyor olmak zorunludur.

 

– Çekilişe katılanlar ilgili instagram gönderisi yorum kısmında en az üç arkadaşını etiketlemelidir.

 

–Youtube kanalımıza ’Erasaz’ ve kanal anasayfadaki öne çıkan ‘Eras Studios’ kanalımıza abone olmak zorunludur. (Eras Studios kanalımız, Erasaz kanalı anasayfasında alt bölümdedir.)

 

– Youtube kanalımızda belirttiğimiz videoya yorum yazmak zorunludur. Çünkü çekilişte talihli kişi Youtube kanalımızda belirtilen videodaki yorum yapan kullanıcılar arasından simpliers.com aracılığı ile seçilecektir. 

 

– Youtube kanallarımız ‘Erasaz ve Eras Studios’ üzerinden yapacağınız yorumlar, beğeni, paylaşım ve videoları sonuna kadar izlemek çekilişte etkileşim açısından ve bu çekilişlerin devamlılığı açısından önemlidir. 

 

– Çekiliş simpliers.com aracılığı ile tarafımızca yapılacaktır. Sonuçlar şeffaf bir şekilde belirttiğimiz tarihte websitemiz erasaz.com’da link olarak yayınlacaktır.

 

– Çekilişe yurtiçi ve yurtdışı katılımlar serbesttir, kargo ücreti tamamen kazanan talihli kişiye aittir.

– Ürünleri teslim edilmeden talihlinin, çekiliş koşullarından herhangi birinin eksik oluşu tespit edildiğinde, kazansa dahi hakları iptal edilir ve ödülü teslim edilmez.

 

Çekilişe katılan tüm takipçiler katılımları ile bu şartları ve kuralları eksiksiz olarak okuduğunu, anladığını ve çekilişle ilgili kuralları kabul ettiğini beyan etmiş sayılır. Çekilişi kazan kişi sonuçlanan tarihten itibaren 1 hafta içinde dönüş yapmaz ise hakkını kaybeder, ödül yedek talihliye geçer.

– erasaz.com haber vermeksizin burada belirtilen çekiliş sıklığını/tarihlerini değiştirme, çekilişlere ara verme ve çekilişleri sonlandırma hakkına sahiptir.

bottom of page